Definitieve startlijsten Halve run recreatief

Hieronder ziet u de definitieve startlijsten voor bovenstaande categorie.
Vind je naam middels zoekfunctie "Ctrl+F"

Halve run recreatief   

Klik hier om terug te keren naar het overzicht van de categorieën en hier voor de starttijden

 

Halve run individueel


Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats M/V
251 Jeffrey Welmerink Beltrum M
252 Mark Nahuis Beltrum M
253 Niels Wolterink Vragender M
254 Riksta Dikkers Kootstertille V
255 Ron Maarse Beltrum M
256 Bob Maarse Beltrum M
257 Carola Brevink Groenlo V
258 Jan Kamperman Groenlo M
259 Sven Rooijackers Best M
260 Willem Heerenbeeck Best M
261 Jurgen Haarlink Beltrum M
262 Mark Wolterink Beltrum M
263 Richard Klein goldewijk Lichtenvoorde M
264 Melanie Hollmann Silvolde V
265 Marc Veen Apeldoorn M
266 Luc Lutters Zedelgem M
267 Wouter Jong Oldenzaal M
268 Floris Rombouts Oosterhout M
269 Jeroen Loos Bathmen M
270 Casper Top Leuth M
271 Dennis Peters Deest M
272 Jurre Bakker Nijmegen M
273 Patrick Janssen Nijmegen M
274 Olaf Bakkers Nijmegen M
275 Christian Bolderen Nijmegen M
276 Toine Buchner Molenhoek M
277 Erik Hasselo Beltrum M
278 Hella Greuell Ede gld V
279 Eduardo Bonnet naranjo Enschede M
280 Vera Colijn Hilvarenbeek V
281 Martijn Brand Biezenmortel M
282 Judith Berg Schagen V
283 Frank Stemerdink Winterswijk M
284 Bas Mengerink Winterswijk M
285 Mark Ribbers Groenlo M
286 Wiebe Hoenderboom Lichtenvoorde M
287 Bart Zelst Holten M
288 Wilco Olden Bathmen M
289 Leen Hubregtse Kapelle M
290 Arne Velde Tiel M
291 Tjeerd Tol Bemmel M
292 Ivo Tol Noordwijk zh M
293 Yorick Vissink Apeldoorn M
294 Dennis Knops Apeldoorn M
295 Stijn Schlatmann Houten M
296 Marrigje Hartman Houten V
297 Mark Heine Leiderdorp M
298 Mathijs Koster Gouda M
299 Huub Mast Haaksbergen M
300 Gerard Rijn Doorn M
301 Jan Osch Vleuten M
302 Wouter Neven Overdinkel M
303 Tom Oude nijhuis Losser M
304 Daan Maarse Beltrum M
305 Walter Dillessen Berkel en rodenrys M
306 Steffen Sporry Berkel en rodenrys M
307 Peter Mil Roosendaal M
308 Marco Maas Hoofddorp M
309 Willem Maanen Veenendaal M
310 Marian Maanen-middelveld Veenendaal V
311 Bart Valkenier Zwolle M
312 Aike Velema Zwolle M
313 Arjan Korevaar Utrecht M
314 Jeroen Baars Lijnden M
315 Marleen Boer Annen V
316 Elly Enting-ziel Eext V
317 Martijn Ende Dalfsen M
318 Rianne Bosscha Hoogeveen V
319 Merlijn Angenent Bussum M
320 Sander Camp Amsterdam M
321 Jordin Velthuizen Zeist M
322 Diede Berg Lelystad M
323 Machiel Schrover Rijswijk M
324 Bram Romkema Zoetermeer M
325 Michel Kempen Nijmegen M
326 Lukas Knusel Nijmegen M
327 Hans Meijer Groesbeek M
328 Jacco Broekert Goes M
329 Ismail Agourzil Amsterdam M
330 Martijn Eversen Alkmaar M
331 Sander Meyerman Lichtenvoorde M
332 Marieke Ressing Groenlo V
333 Hans Kamperman Groenlo M
334 Amber Veghel Wageningen V
335 Niels Mossevelde Wageningen M
336 Lieven Slenders Wageningen M
337 Coen Smiers Wageningen M
338 Wesley Prins Zaandam M
339 Roderick Versfeld Beverwijk M
340 Werner Kolkman Ruurlo M
341 Raymon Bouwens Anholt M
342 Anneke Meene Borculo V
343 Frank Groenen Breda M
344 Niek Renting Silvolde M
345 Rob Reefman Borne M
346 Jurian Rooks Halle M
347 Peter Schilder Venhuizen M
348 Harald Slebos Nijmegen M
349 Sofie Hoopen Nijmegen V
350 Rianne Hulshof Groenlo V
351 Ruby Wantia Haaksbergen V
352 Sophie Alferdinck Eibergen V
353 Jenneke Harsevoort-Pieffers VOLLENHOVE V
354 Jeroen Kwast Markelo M
355 Harmen Schinkel Markelo M
356 B.m. Kruk Den haag M
357 K Bosboom Berkel en rodenrys M
358 Kevin Chan Nootdorp M
359 Bart Rijnbeek Boskoop M
360 Bas Nieuwesteeg Boskoop M
361 Louis Vermeulen Rotterdam M
362 Wilco Vink Boskoop M
363 Maurice Deunk Diepenheim M
364 Niek Becks Neede M
365 Arie Hottink Neede M
366 Nauk Donk Arnhem M
367 Robin Neijenhuis Huissen M
368 Ivo Conradi Arnhem M
369 Rudy Bogt Vragender M
370 Wilfried Hummelink Marienvelde M
371 Rob Klein holkenborg Harreveld M
372 Nikki Piekema Arnhem M
373 Raymond Bloemendaal Enschede M
374 Mile Pajic Dinxperlo M
375 Shanna Bussink Amsterdam V
376 Thijs Dijkman Weesp M
377 Willem Stad Schiedam M
378 Andrea Virati Vlaardingen M
379 Corinne Dijkhuizen Rotterdam V
380 Martijn Merx Rotterdam M
381 Saskia Veen S gravenhage V
382 Sandor Stolk Vlaardingen M
383 Rob Visser Bergschenhoek M
384 Paul Reeuwijk Rotterdam M
385 Piet Triou Vollenhove M
386 Hetty Pot-doorten Vollenhove V
387 Margriet Werf Hurdegaryp V
388 Machteld Remerie Ureterp V
389 Nick Huijsmans Amsterdam M
390 Edwin Werle Hoofddorp M
391 Robert Lamping Ijsselstein ut M
392 Jelle Obbink Lichtenvoorde M
393 Richard Koerhuis Bathmen M
394 Olaf Koot Deventer M
395 Ron Bosch Kudelstaart M
396 Rick Laarschot Eindhoven M
397 Nick Dinten Eindhoven M
398 Sander Koldeweij Eibergen M
399 Gerco Ritman Eibergen M
400 Pim Boeren Udenhout M
401 Ralf Ketelaars Moergestel M
402 Rudy Vlaming Emst V
403 Marlon Jong Vlaardingen M
404 Mario Herrejon-obregon Vlaardingen M
405 Rob Heijer Maassluis M
406 Maarten Bijma Vlaardingen M
407 Yorick Koumans Vlaardingen M
408 Bart Schoevaars Barendrecht M
409 Andre Vredenbregt Maassluis M
410 Marco Breman Vlaardingen M
411 Maarten Pakvis Vlaardingen M
412 Leon Weeda Vlaardingen M
413 Anoek Gils Vlaardingen V
414 Jarla Pijper Vlaardingen V
415 Leonie Graaf Vlaardingen V
416 Anouk Oudsten Maasland V
417 Sascha Oudsten Maassluis V
418 Dajana Laudonova Vlaardingen V
419 Anniek Miggelbrink Den haag V
420 Susan Teeuwen Schiedam V
421 Jeroen Ruseler Vlaardingen M
422 Michael Rietdijk Vlaardingen M
423 Erik Muuren Vlaardingen M
424 Herman Ruseler Vlaardingen M
425 Peter Berg Vlaardingen M
426 Gert Mostert VLAARDINGEN M
427 Joren Schippers Vlaardingen M
428 Roderick Moerman Vlaardingen M
429 Michel Maat Vlaardingen M
430 Adriaan Kate Vlaardingen M
431 Marco Rikxoort NIEUW VOSSEMEER M
432 Nurihan Akbasoglu Schiedam M
433 Lyke Poortvliet Zeist V
434 Jeroen Grijs Zeist V
435 Simone Twelkemeijer Zeist V
436 Pieter Weelden Den haag M
437 Clint Meer Velp M
438 Lars Schotanus Leeuwarden M
439 Hette Iedema Leeuwarden M
440 Robert Dikkerboom Tietjerk M
441 Alinda Hoor Fochteloo V
442 Tjerkje Hoor Fochteloo V
443 Tim Ruinemans Utrecht M
444 Geert Starre Meppel M
445 Petra Nes Kraggenburg V
446 Robert-jan Loon Marienvelde M
447 Marlies Hermans Arnhem V
448 Derek Geus Leiderdorp M
449 Jelmer Geerdink Winterswijk M
450 Erik Koerselman Delft M
451 Esther Dam Rotterdam V
452 Armand Burgers Winterswijk M
453 Michiel Vink Boskoop M
454 Martin Kaatman Almere M
455 Lennart Galen Wageningen M
456 John Peeters Monster M
457 Evert Galen Wageningen M
458 Timmy Schans Delft M
459 Rob Wagenvoort Halle M
460 Tim Feenstra Delft M
461 Age-jan Schrijer Dronten M
462 Olaf Dijk Dronten M
463 Kirsten Hartog Dronten V
464 Jasper Schouten Dronten M
465 Miranda Witte Swifterbant V
466 Sieger Taal Dronten M
467 Marc Venis Dronten M
468 Wim Steenbergen Dronten M
469 Stan Lange Dronten M
470 Mario Tavernier Brugge M
471 Bert Venis Dronten M
472 Erik Aller Aachen M
473 Michael Tol Heerlen M
474 Danny Maanen Haaksbergen M
475 Eddy Kamps Haaksbergen M
476 Pepijn Binsbergen Kollumerpomp M
477 Remco Schraa Hardegarijp M
478 Marcel Copini Leeuwarden M
479 Wiebren Dijkstra Hardegarijp M
480 Paul Altena Buitenpost M
481 Cindy Brusse Aalten V
482 Sjoerd Meer Groningen M
483 Falco Wezinkhof Ruurlo M
484 Matthijs Vogel Nieuw roden M
485 Wouter Rouwhorst Borculo M
486 Pascal Simmelink Haaksbergen M
487 Martijn Geershuis Geesteren gld M
488 Onko Kaptein Zwolle M
489 Bastian Guenther Amsterdam M
490 Tobias Stoll Rosmalen M
491 Carlos Anton van wezel Amsterdam M
492 Pepijn Klimgeit Amsterdam M
493 Marcel Blom Amsterdam M
494 Pierre Kraker Amsterdam M
495 Hubert-jan Dijk Amsterdam M
496 Renata Gierkink Vragender V
497 Edwin Gierkink Vragender M
498 Floris Bloemendal S heerenberg M
499 Noel Brand Breda M
500 Han Hilderink Groenlo M
501 Lieske Dekkers Waalwijk V
502 Ties Ruijvekamp Oldenzaal M
503 Kees Bording Purmerend M
504 Emiel Ribbers Vragender M
505 Rick Duinmaijer Beverwijk M
506 Patrick Beijer Anholt M
507 Gerard Veltkamp Borculo M
508 Nick Winnubst Den haag M
509 Ydo Vries Bontebok M
510 Willem-pieter Laan Bergen op zoom M
511 Nik Klein gunnewiek Lievelde M
512 Eef Helmers Beltrum M
513 Koen Spijkstra Noordwijk gn M
514 Joost Geuijen Netterden M
515 Pawel Stawicki Tilburg M
516 Gijs Anseeuw Sint-kruis M
517 Wilco thijs Drost Ruinen M
518 Bas Meer Goor M
519 Sander Sutter Merelbeke M
520 Reinoud Vierwinden Hengelo ov M
521 Evelien Kroot Breda V
522 Jelle Lettinga Zwolle M
523 Jarco Penning Utrecht M
524 Siemen Bruins Hengelo M
525 Rens Karelse Heelsum M
526 Jaap Beerends Apeldoorn M
527 Freek Fruchte Beltrum M
528 Cas Wopereis Harreveld M
529 Rick Wind Lievelde M
530 Tim Klooster Emmeloord M
531 Christian Machielse Standdaarbuiten M
532 Paul Tulfer Tilburg M
533 Jan Dewanckele Brugge M
534 Nico Beerepoot Westwoud M
535 Anne-claire Jostmeijer Amsterdam V
536 Henri Krabbenborg Zieuwent M
537 Willy Selle Winterswijk M
538 Robert-jan Thomassen Apeldoorn M
539 Rielle Ruiter Enschede V
540 Rabih El Rawla Brugge M
541 Kees Hagen Harderwijk M
542 Geert Diederen Amersfoort M
543 Rafael Pires Haarlem M
544 Bas Dibbelink Borculo M
545 Hepke Weg Leersum M
546 Sebastiaan Vermaas Barendrecht M
547 Hans Beijer Vlaardingen M
548 Joni Gunneweg Hoorn M
549 Chris Ruiter Hoorn M
550 Ian Zalingen Boskoop M
551 Sebastiaan Hattink Hoorn M
552 Ricardo Kroonenburg egido Hoorn M
553 Bram Tiggeloven Groenlo M
554 Bob Lageschaar Vragender M
555 Pierre Hakkesteegt Tolbert M
556 Rik Wijnants Den haag M
557 Hans Klinkenberg Breda M
558 Frank Gessel Breda M
559 Peet Schenke Hoofddorp M
560 Rico Slot Nijmegen M
561 Dave Wijnberg Alphen aan den rijn M
562 Stefan Hoogenboezem Papendrecht M
563 Manju Roodnat Alblasserdam M
564 Olaf Hopman Wijchen M
565 Tim Sas Nijmegen M
566 Peter Morsche Borculo M
567 Nanco Oudejans Heilig landstichting M
568 Alwin Vissink Apeldoorn M
569 Hans Bindels Holtum M
571 Peter Bijl Mook M
572 Quido Hoitink Beltrum M
573 Bjorn Ballast Beltrum M
574 Thijs Wessels Utrecht M
575 Jordi Huirne Ruurlo M
576 Nico Nap Amersfoort M
577 Hielke Laan Hierden M
578 Alex Vrombaut Brugge M
579 Susanne Have Eibergen V
580 Stefan Vredendaal Arnhem M